Sylwia Tryc

Przedmiot: doradztwo zawodowe

Wykształcenie:

·    Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna W Gdańsku,  studia podyplomowe na Kierunku Executive Master of Business Administration (MBA)
·    Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi,  studia podyplomowe na kierunku bibliotekoznawstwo z elementami zarządzania informacją cyfrową,
·    Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, studia podyplomowe na kierunku administracja i zarządzanie publiczne,
·    Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie, Wydział Pedagogiczny na kierunku pedagogika pracy z zarządzaniem i marketingiem,
·    Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego  w Warszawie, Wydział Pedagogiczny na kierunku pedagogika pracy z doradztwem zawodowym.

Doświadczenie zawodowe:

W swojej pracy zawodowej łączą różne dyscypliny, jestem managerem samorządowym z wieloletnim doświadczeniem. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi.  Posiadam bogate doświadczenie w pisaniu wniosków aplikacyjnych, realizacji różnego rodzaju projektów oraz rozliczaniu zadań.

Pasje i zainteresowania:

Interesuję się jeździectwem i hodowlą koni. Jestem członkiem 6 Pułku Strzelców Konnych i aktywnie biorę udział w rekonstrukcjach historycznych. Najchętniej odpoczywam w lesie, ogrodzie,  czytając książki. Kocham operę i muzykę klasyczną.

Kontakt: s.tryc@mspwlomin.p